• 0

    سبد خرید شما خالی است.

نمایندگی کولر گازی بوش در زنجان

صفحه اصلی » وبلاگ » نمایندگی کولر گازی بوش در زنجان

نمایندگی کولر گازی بوش در زنجان

286 بازدید

نمایندگی کولر گازی بوش در زنجان

گارانتی و خدمات پس از فروش کولر گازی بوش در نمایندگی کولر گازی بوش در زنجان

آنلاین سرویس ۲۴ با بیش از ۱۵ سال سابقه خدمات، ارائه دهنده خدمات نصب و راه اندازی ، تعمیرات ، سرویس سالیانه و لوله کشی توکار در کل استان زنجان می باشد.

پس از تحویل کولر گازی بوش اینورتر خریداری شده در زنجان ، به هیچ عنوان به بسته بندی آکبند دستگاه دست نزنید. در واقع اولین اقدام شما باید تماس بامرکز خدمات نصب مجاز آنلاین سرویس ۲۴ بوش ، توسط شماره تلفن های درج شده روی کارت گارانتی، برای هماهنگی ارسال نصاب جهت انجام عملیات نصب، بهره برداری و گارانتی دستگاه باشد.
بدیهی است تعیین دقیق زمان نصب بر اساس نوبت و صرفا˝ توسط سرویس کاران مجاز آنلاین سرویس ۲۴ بوش تعیین می شود.
کولرهای گازی بوش در قزوین دارای ۵ سال ضمانت کمپرسور و ۲ سال گارانتی قطعات فنی توسط کارت ضمانت آنلاین سرویس ۲۴ می باشد.

انجام لوله کشی توکار ساختمان در زنجان

امروزه یکی از اموری که در هنگام ساخت واحد مسکونی مورد توجه قرار می گیرد جا گذاری لوله کشی مسی و سیم کشی کولر گازی هنگام سفت کاری و قبل انجام نمای داخل و خارج ساختمان می باشد.با انجام درست و اصولی این کار و استفاده از لوله های استاندارد شما در انتخاب محل مناسب نصب و زیبایی کار دقیق تر و با دست بازتر عمل می کنید.ما در این شرکت با داشتن کادر مجرب و حرفه ای این نیاز شما را کاملا مهندسی با بهترین قیمت برآورده می کنیم.

تعمیرات کولر گازی بوش در زنجان : ۰۹۱۲۰۲۱۱۷۱۰

تعمیر کولر گازی بوش

کولر گازی بوش یکی از محصولات تهویه مطبوع شرکت بوش می باشد. گاهی کولر گازی شما در زنجان با مشکلاتی رو به رو می گردد که نیاز به تعمیر و سرویس  یا تمیز کاری دوره ای پیدا می کند. این مشکلات می تواند شامل موارد زیر باشد.تشخیص ارورهای دستگاه ، سرویس و تمیز کازی سالانه ، نصب اولیه ، جابجایی و انتقال به محل جدید ، رفع نشتی و شارژ مجدد گاز ، نشتی آب ، تعمیر و یا تعویض سیستم برقی از جمله برد های فرمان یا اینورتر ، تعویض ترمیستور ، تعویض و یا رفع ایرادات کمپرسور .


مطالب مرتبط

X