• 0

    سبد خرید شما خالی است.

نحوه خرید و سفارش

صفحه اصلی » نحوه خرید و سفارش

نحوه خرید

کاربران وب سایت بوش آنلاین سرویس ۲۴ می توانند به منظور آسان سازی خرید و سفارش کالا مراحل زیر را انجام دهند.

۱-کالای خود را انتخاب کرده و جهت سفارش کالا ، وضعیت تغییرات قیمت و همچنین نهایی کردن مدل و قیمت با شماره های موجود تماس بگیرید.طبق اعلام اداره اصناف قیمت های اعلام شده شامل هزینه نصب و گارانتی نیز می باشد ولی هزینه ایاب ذهاب و وسایل اضافی مصرفی بر عهده خریدار می باشد.

۲-کالا توسط پیک فروشگاه حمل می شود شما کالا را در درب آدرس تحویل می گیرید.بابت ارسال با توجه به شهر محل تحویل هزینه حمل گرفته می شود.

۳-بعد از نهایی شدن انتخاب بابت ارسال کالا فروشگاه مبلغی را با توجه به جدول زیر به عنوان بیعانه دریافت می کند.
باقیمانده مبلغ فاکتور در درب آدرس مشتری و هنگام تحویل جنس توسط پیک انجام می شود.

ارسال کولر گازی بوش

۴-بعد از تحویل می توانید با شماره نصاب شرکت آنلاین سروس ۲۴ تماس گرفته و برای انجام نصب تعیین وقت کنید.

قوانین

۱-در صورتی که خریدار بدون داشتن اطلاعات لازم از کولر گازی خریداری شده به اشتباه کالا را برگشت بزند هزینه حمل و نقل به عهده وی می باشد.

۲-در صورتی که خریدار بخواهد بدون هماهنگی قبلی وجه کالا را به طور ناقص پرداخت کند کالا بدون هماهنگی توسط پیک برگشت خواهد خورد و هزینه حمل و نقل نیز عودت داده نخواهد شد.

۳-در صورتی که فرد خریدار آدرس اشتباه داده باشد و یا پیک را زیاد منتظر گذاشته باشد پیک مختار است بدون هماهنگی کالا را برگشت زده و هزینه ارسال  عودت داده نخواهد شد.

۴-در صورتی که کولر گازی سفارش داده شده مطابق با درخواست خریدار نبود امکان برگشت زدن سفارش مطابق گارانتی ۷ روزه تعویض وجود دارد و فروشگاه ملزم می باشد کالای مطابق با مشخصات ارائه شده به خریدار را در اختیار وی قرار دهد.

۵-در روش ارسال پیکی بصورت ظاهری باید تست کالا درب منزل انجام گردد سپس مبلغ کالا به پیک پرداخت شود تا بلافاصله در صورت ایراد ظاهری کالا توسط همان پیک برگشت و با هزینه فروشگاه تعویض انجام شود در غیر این صورت هزینه برگشت و تعوض برعهده خریدار خواهد بود.

۶-تست فنی و اطمینان از روشن شدن دستگاه بعدا توسط تکنسین و نصاب کولر گازی انجام می شود.

رعایت حریم شخصی

آنلاین سرویس ۲۴ به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

خسارت در هنگام حمل و نقل

 با احترام خدمت مشتری گرامی ،زمان تحویل کالا خواهشمند است که ظاهر محصول سفارش شده را به صورت کامل بررسی نموده و بعد از اطمینان کامل از سلامت ظاهری کالا با پیک تسویه حساب فرمایید در غیر اینصورت اگر چنانچه بعد تسویه حساب و خروج پیک از محل تحویل کالا ،متوجه عیب ظاهری کالا شوید، این سایت نمی تواند هیچ گونه مسئولیتی در مورد اشکال ظاهری کالای شما بر عهده شود.

قیمت گذاری

قیمت‌‏گذاری در این سایت مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت کولر گازی ارائه شده ، قیمت‏‌های عمده فروشی است که غالباً توسط تولید‏کننده و یا تامین‏‌کننده آن محصول به صورت مصوب تعیین شده است.

قیمت کلیه اسپیلت های بوش ارائه شده در این سایت به روز بوده و تخفیف های مورد نظر مصرف کنندگان در این قیمت ها لحاظ شده است . بطوریکه این قیمت ها نیز شامل بخش تضمین بهترین قیمت سایت بوش آنلاین سرویس ۲۴ می باشد.

با نهایت احترام به کاربران و با توجه به طیف گسترده محصولات، این سایت نمی‌تواند موجودی نهایی کالاها را قبل از سفارش گذاری به صورت قطعی اعلام نماید. در مواردی بسیار نادر و در صورت وجود نوسان‌‏ هایی در بازار و یا اشتباه در قیمت‌‏گذاری و یا عدم موجودی، اگر سفارشی قابل تحویل نباشد، بوش آنلاین سرویس ۲۴ موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش‌ ‏دهنده اطلاع دهد و سفارش را لغو نماید. لازم به ذکر است در صورتی که کالایی پس از سفارش شامل کاهش قیمت شود، سفارش به روز رسانی و قیمت جدید اعمال می‏‌شود.هزینه‏‌های بسته بندی اضافی ، ارسال و بیمه حمل کالا بسته به شرایط سفارش جداگانه محاسبه می شود.

X